Паперові склянки boom 500мл 50шт.Уп
Blog mian
Паперові склянки boom 500мл 50шт.Уп

oneБез одноразового посуду неможливо уявити собі сферу HoReCa. Такий посуд використовується в кав'ярнях, закладах швидкого харчування, під час фестивалів і виставок. Однак у широко поширеній пластиковій продукції є істотний недолік - пластик розкладається близько 100 років, а його переробка є дорогий і трудомісткий процес. Саме тому все більш актуальним стає використання біорозкладанного одноразового посуду. Одним з найбільш популярних матеріалів для виготовлення такої продукції є кукурудзяний крохмаль

Кукурудзяний крохмаль - повністю натуральний продукт, на основі якого проводиться біополімерна плівка, з якої виготовляється одноразовий посуд. У сировині вводяться рослинні добавки, що надають виробам механічну міцність. Посуд з кукурудзяного крохмалю ззовні нагадує пластик, але приємніше на дотик. Її світло-бежевий колір підкреслює натуральне походження виробів.
 

 

Але основна перевага матеріалу полягає в тому, що він повністю розкладається протягом 5-6 місяців, а використані вироби не вимагають переробки. Крім того, біорозкладенний посуд володіє і іншими перевагами:
Не містить бісфенолу А, діоксинів та інших шкідливих для здоров'я речовин.
Температурний діапазон використання - від -20 ° C до 120 ° C, тому в таких контейнерах можна зберігати продукти в морозильній камері і розігрівати готові страви в мікрохвильовій печі.
Більш тривалий час зберігання продуктів в контейнерах з крохмалю, у порівнянні з пластиковою тарою, за рахунок природних властивостей матеріалу.
Вироби жиро-і вологонепроникні.

two

Вся продукція завжди є в наявності на складі. Ви можете замовити щотижневу доставку потрібної партії і тим самим скоротити потребу в складських площах для зберігання одноразового посуду.

Якість наших виробів можна оцінити самостійно, відвідавши роздрібний магазин «ПапірСток» в Києві. Оскільки мінімальна кількість одиниць товару для замовлення - всього лише 100 штук, сформувати потрібну партію зможуть і представники невеликих фірм, і приватні особи.

Оформити замовлення можна безпосередньо в роздрібному магазині, в інтернет-магазині або по телефону. Доставка по Києву здійснюється кур'єром, по Україні - поштовими службами. Купуйте органічний посуд у нас - тут кращі ціни на кращу екологічну продукцію!